Maj 26, 2019+48 606-911-020biuro@veritas.gdynia.plROZWIĄZANIA FINANSOWE DLA BIZNESU

Kredyt ratalny

Home / Finansowanie / Kredyt ratalny

Kredyt ratalny dla Zawodów Zaufania Publicznego na uproszczonych procedurach

Kredyt skierowany jest do specjalistów, którzy prowadzą indywidualną działalność gospodarczą lub mają spółkę cywilną.

Kredyt dedykowany jest: lekarzom, stomatologom, notariuszom, radcom prawnym oraz adwokatom. Maksymalna kwota kredytu wynosi 500 000 PLN, w przypadku, gdy klient dokonuje również spłaty dotychczasowych zobowiązań (konsolidacja zobowiązań).

Decyzja kredytowa jest podejmowana na podstawie oświadczenia o dochodach osiąganych z prowadzonej działalności gospodarczej. Wymogi i formalności są ograniczone do minimum. Wiemy z doświadczenia, że profesjonaliści są osobami zajętymi, nie chcą wypełniać wielu dokumentów i oczekują szybkiej decyzji kredytowej. Kredyt jest wyjątkowo prosty i przejrzysty z szybkim procesem kredytowym
Warunkiem otrzymania kredytu jest prowadzenie działalności gospodarczej przez co najmniej 36 miesięcy. Kredyt można zaciągnąć na maksymalnie 10 lat.

Oferujemy również kredyty dla specjalistów wykonujących inne zawody np.: architekta, rzeczoznawcy majątkowego, psychologa, protetyka stomatologicznego, doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, weterynarza, geodety, tłumacza przysięgłego lub komornika. Kredyty te udzielane są na uproszczonych zasadach, również w oparciu o oświadczenie o dochodach.

Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami